Ми працюємо в звичайному режимі!

Замовлення на послуги з доступу до мережі Інтернет та приєднання до умов Публічного договору

(для абонентів-фізичних осіб)

(інформація необхідна для складання Договору на телекомунікаційні послуги, Анкету необхідно заповнити українською мовою)

Інформація про Абонента:
Паспорт/id-картка:
Адреса підключення послуги (м. Київ):

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Абонент підтверджує, що ознайомлений з умовами Публічного договору про надання послуг (далі – Договір), опублікованого на сайті Постачальника електронних комунікаційних послуг в мережі Інтернет за посиланням: https://ibnet.ua/ua/abonentam

2. Абонент підтверджує, що ознайомлений, та погоджується з тарифами на послуги, перед початком користування послугою та підтверджує, що у разі відсутності станом на 01 число місяця надання послуги суми передоплати на особовому рахунку коштів у розмірі не менш як 100% щомісячного платежу/абонентської плати, надання Послуги може бути припинено.

3. Абонент надає згоду Постачальнику електронних комунікаційних послуг на отримання повідомлень щодо надання послуг за Договором за вказаними в цьому Замовленні контактними даними та погоджується, що при зміні контактних даних (в т.ч. номер мобільного телефону та e-mail) зобов’язується протягом 20 (двадцяти) календарних днів повідомити Постачальника електронних комунікаційних послуг.

Натискаючи кнопку “Оформити замовлення”, я, Абонент, підтверджую згоду з умовами Публічного договору, опублікованого на сайті Постачальника електронних комунікаційних послуг в мережі Інтернет за посиланням: https://ibnet.ua/ua/abonentam та приєднуюсь до умов Публічного договору шляхом здійснення першої оплати за замовленні послуги.

Анкету відправлено
Сумма
ГРН
Призначення платежу
Комісія 1,5% за зручність та покращений сервіс.